מאמרים

לימודי תואר ראשון באנגלית במכללות – תחום מבוקש באסיה - המשך המאמר

על כן, קיים צורך ממשי ללימוד אנגלית של מיליוני סינים, הודים, בורמזים וכד'. ההמונים במדינות אלו רוצים ללמוד אנגלית על מנת שיוכלו לצאת למדינות דוברות אנגלית ולעבוד או לעשות עסקים, וגם כמובן על מנת להעלות את רמת התיירות במדינות אלו ואת האופן בו מתקבלים שם אנשי עסקים מן המערב.

האופציה התעסוקתית הזו – ללמד אנגלית במדינות אסיה, היא מעניינת ואטרקטיבית במיוחד. במקומות מסוימים ניתן להרוויח משכורות יפות מלימוד ילדים או מבוגרים אנגלית. עבודה זו טומנת בחובה כמובן גם יתרון ברור נוסף – הזכות לטייל ולחוות מחייה בקרב תרבות זרה וכאן, מעניינת ואקזוטית.

בפועל, מזה מספר שנים ישראלים רבים מנצלים את האופציה המסקרנת הזו, ומלמדים אנגלית במדינות המזרח. במיוחד, ניתן למצוא ישראלים רבים אשר לימודי ומלמדים אנגלית בסין, הן בכפרים נידחים והן במרכזי הערים הגדולות. רובם ככולם מעידים כי מדובר בחוויה מעניינת ומעשירה מאין כמוה שכן הם מצליחים להאריך את טיולם באזור במספר חודשים ללא תוספת בעלות ולעיתים אף חוזרים לארץ עם סכום כסף נכבד בכיס.

אם אתם תלמידי תואר ראשון באנגלית באחת מן האוניברסיטאות או המכללות בארץ – שיקלו את האופציה הזו ברצינות. זו יכולה להיות חוויה מעניינת מאוד...

חזרה לחלק ראשון